AirStar
virvlar
Made in Sweden
OÜ Nortverk
Telefon: (+372) 55 540 801
E-mail: info (a) airstar.ee
Aadress: Betooni 9
Tartu 51014

Mis on Air Star

Mõelge kogu selle aja peale, mis me veedame siseruumides. Teisendage see aeg päevaks ja ööks. Nii saab selgeks, kui tähtis on mõnus sisekliima tervise ja heaolu tagamiseks. Air Star tekitab värske sisekliima ja hubase tunde, mis paneb teid ja teie kodu lausa õitsema! Teise põlvkonna Air Staril on uus, moekas disain, mis sobib nüüdisaegsetesse kodudesse ja keskkondadesse, ning sellel on erinevaid rakendusvõimalusi ja värvitoone. Uus Air Star ventileerib võrreldamatu võimsusega ning lisaks on seadmel ka palju kasulikke funktsioone ja see on vaikne.

Rootsis toodetud Air Star kompaktne soojustagastusega lokaalne ventilatsiooniseade taastab keskmiselt 85% väljatõmbeõhu soojusenergiast. Seadet võib kasutada kas tavalise kortermaja korteris, eramajas või kus iganes on oluline värske õhk koos soojustagastusest saadava ökonoomsusega.  


Airstar seadmed jagunevad mugavuse järgi kaheks:


  • Air Star Comfort on kaasaegse disaingiga ja sobib ruumidesse, kus kena välimus on oluline. Mugavust annab juurde seadme programmeeritavus ja kaugjuhtimispuldi kasutamise võimalus. Programmidega saab määrata ruumi õhuvahetuse intensiivsust ja temperatuuri soovitud ajavahemikel. Comfort seade on vaiksem kui Light seade.
  • Air Star Light on meie seadmete lihtsaim versioon, mille juures ei ole nii palju tähelepanu ilusale välimusele pööratud, kuivõrd tema võimele meid hästi teenida. Light versiooni hinnatase on seetõttu ca 1/3 võrra madalam kui Comfort seadme.

  • Airstar seadmed jagunevad ka võimsuse (õhuhulga) järgi kaheks:


    1. Air Star 20 õhuhulk on 16-32 m3/h.
    2. Air Star 30 õhuhulk on 16-48 m3/h.